Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борги із заробітної плати – не єдина проблема ДП «Радіоприлад»

28 серпня 2009 - 13:00

Щоб хоча б якось вирішувати проблеми із боргами, ДП «Радіоприлад» свого часу взяло кредит в АБ «АвтоЗАЗбанк». Проте, повернути кредитні кошти не має можливості, оскільки нині збитки підприємства сягнули близько 9 мільйонів гривень.

Згідно рішення господарського суду нині з «Радіоприладу» стягується на користь київського ВАТ «Банк Кіпру» (саме таку назву має нині АБ «АвтоЗАЗбанк») понад 20 млн. грн., а саме: шляхом стягнення заставної нерухомості (поліклініки, лікарні, харчоблоку, гаражу, архіву, трансформаторної підстанції, кисневої, пральні). Все це відбувається на законних підставах згідно іпотечного договору від 31.05.2007 року. Міністерство промислової політики України, якому безпосередньо підпорядковується підприємство, надало згоду у травні цього року на передачу у заставу зазначеного майна.

Втім, за інформацією Запорізького міськвиконкому виконання даного рішення може призвести до закриття комунальної установи «Міська лікарня №72», яка функціонує на базі заводської медсанчастини і обслуговує значну частину міського населення.

- Допустити такого розвитку подій обласна виконавча влада не може. За цим стоять люди, їхні інтереси, - зазначив О. Бережний і доручив відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації разом із міською владою, Запорізьким відділенням ФДМ України терміново шукати шляхи вирішення проблеми.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут

«Вони боролися не за нагороди – вони боролися за Україну», – перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан

Всесвітня продовольча програма ООН: «Зосереджуємося на забезпеченні потреб жителів прифронтових громад»

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні