"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі легкоатлети повернулись до тренувань у найкращому легкоатлетичному манежі України

27 листопада 2020 - 15:30

У 2019 році  федерації легкої атлетики Запорізької області вдалося досягти домовленостей про співпрацю з національною мережею фітнес-клубів «Sport – Life». Меморандум дозволив Запорізьким легкоатлетам тренуватися в найкращому легкоатлетичному манежі України на безкоштовній основі.

Проте, у цьому році коронавірус суттєво змінив економічну ситуацію для кожного з нас і суспільства  в цілому, тому питання щодо тренування запорізьких легкоатлетів в манежі на безкоштовній основі не могло розглядатися взагалі. Завдяки неодноразово проведеним переговорам президентом федерації легкої атлетики Запорізької області Михайлом Букреєвим з керівництвом  мережі фітнес-клубів «Sport-Life» в м. Запоріжжі, ТОВ «Макро Спорт Сіті»  в особі директора Валерія Пастушенка було підготовлено спеціальну пропозицію на клубні картки «Sport-Life» для членів ФЛАЗО - 50% знижки від базової вартості абонементу.

На цьому етапі постало питання - де взяти кошти? Не роздумуючи, керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації одразу було прийнято рішення відшукати кошти в обласному бюджеті та компенсувати витрати на придбання абонементів для спортсменів. Завдяки підтримці та участі заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександра Свистуна  25 листопада всі спортсмени-легкоатлети в кількості 160 осіб (КЗ ЗОШВСМ, КЗ «ОСДЮСШОР з легкої атлетики «Металург», КЗ «ОКДЮСШ «Спартак» та КЗ ЗСЗШІСП») приступили до тренувань в манежі спортивного комплексу «Sport-Life».

Спортсмени та тренери надзвичайно вдячні за можливість повноцінних тренувань та дякують усім причетним до цієї події.

Легка атлетика – один з найуспішніших видів спорту в Запорізькій області за кількістю чемпіонів Олімпійських ігор (Тетяна Самойленко та Тетяна Пророченко), медалістів (Олеся Повх та Марія Ремень), учасників, призерів чемпіонатів світу, Європи. Саме тому легка атлетика визнана пріоритетним видом спорту як в Україні так і в Запорізькій області. На теперішній час наша спортсменка Катерина Климюк (біг на 400м) вже виборола ліцензію з легкої атлетики, яка є квитком на найближчі Літні Олімпійські ігри.

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також