Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Фольклорно-обрядові традиції відроджували у Приморську

2 вересня 2009 - 11:47

Творча зустріч представників національно-культурних товариств регіону, присвячена 70-ти річчю Запорізької області, зібрала у м. Приморськ понад 50 учасників.

Триденний захід проходив у межах етнофестивалю мистецтв «Єдина родина», «Днів національних культур» та соціальної програми «Джерело толерантності» за підтримки відділу у справах національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Насамперед організатори – Запорізька обласна асоціація національно-культурних товариств – провели конференцію та «круглий стіл», де були обговорені проблеми діяльності відповідних товариств та шляхи їх подолання. Учасники розглянули також перспективи розвитку молодіжних організацій.

До заходів були включені і практичні заняття. Зокрема, бажаючі мали можливість відвідати тренінги з питань діловодства, бухгалтерського обліку та оподаткування.

Високо оцінили глядачі майстер-клас на тему збереження та розвитку національних фольклорно-обрядових традицій. Особливо відзначили виступ колективу с. Гусарка Куйбишевського району, який відтворив обряд весілля «по-гусарськи».

Також учасники творчої зустрічі не оминули чудову нагоду поспілкуватися з відомими артистами кіно та театру, які були гостями традиційного міжнародного кінофестивалю «Бригантина», що проходив у м. Бердянськ.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

«Треба жити!»: запоріжці доєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності

«Діалог влади та бізнесу»: навички продажів як ключ до успіху

Запорізькі спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті світу з ушу в Китаї

Безпечність і доступність для кожного: у дитячому медзакладі триває ремонт укриття

Запоріжці можуть взяти участь у щорічному Національному тесті з медіаграмотності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.10.2025

Впродовж доби окупанти завдали 701 удар по 24 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1341-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 663 удари по 16 населених пунктах Запорізької області

«Шлях батьківства»: в Україні запрацювала онлайн-платформа для розвитку навичок виховання дітей

Проєкт «ProЗдоров’я»: коли лікар стає вчителем