"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

«Велике будівництво»: цілодобово тривають роботи на мостах, відкрито дитячі садочки, ремонтуються приймальні відділення лікарень

9 грудня 2020 - 16:45

У Запорізькій області у рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває масштабний ремонт та реконструкція автошляхів, спортивних та соціальних об’єктів інфраструктури. За підсумками роботи у листопаді визначено низку ключових моментів.

Цілодобово тривають ремонтні роботи на соціально важливому для громади міста та області об’єкті  будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя. Станом на 01.12.2020 касові видатки складають 2 млрд 152 млн грн. До кінця 2020 року заплановано відкрити міст, який з’єднує Хортицький район з островом Хортиця (1 смугу руху) по верховій частині І черги будівництва автотранспортної магістралі. Це дозволить розвантажити транспортні потоки, які рухаються через мости ім. Преображенського.

Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури  облдержадміністрації здійснюється постійний контроль за виконанням підготовчих робіт до будівництва залізничного шляхопроводу на дільниці Дніпробуд ІІ - Запоріжжя Мале (споруда №18 автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя). Організовано укладання договорів між замовниками та виконавцями для тимчасового перенесення залізничних колій. Координується взаємодія дорожніх організацій та залізниці.

Введено в експлуатацію 5 об’єктів:

- дитячий садочок “Сонечко” в смт. Приазовське,

- шкільний стадіон Азовської ЗОШ I-III,

- лікувальний корпус КУ "Чернігівська центральна районна лікарня" (покрівля і зовнішнє опорядження), 

- споруди для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку по вул. Миру у м.Василівка.

Згідно ініціативи Президента, визначено 9 опорних лікарень в Запорізькій області для проведення капітального ремонту приймальних відділень та їх забезпечення сучасним медичним обладнанням. Виділена субвенція на суму 72 млн грн. Кошти з держбюджету надійшли у повному обсязі. Розпорядникам коштів кожного об’єкту перераховано близько 47,8 млн грн (66,4%). По всім 9-ти об’єктам активно ведуться роботи ( подивитись, як триває реконструкція в режимі онлайн можна на сайті https://bigbud.zoda.gov.ua).

Завершено ремонтні роботи на дорогах місцевого значення:

  • виконано реконструкцію автодороги протяжністю 1,1 км у Кам҆янсько-Дніпровському районі;

  • виконано капітальний ремонт автодороги протяжністю 2,3 км у Запорізькому районі;

  • виконано поточний середній ремонт на 11 об’єктах автодоріг місцевого значення та на 1 об’єкті вулиці комунальної власності у м. Мелітополь.

Тривають роботи з експлуатаційного утримання автодоріг місцевого значення по всіх районах Запорізької області.

У рамках заходів зі збереження автомобільних шляхів працівниками Придніпровського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки проведено контроль за дотриманням габаритно-вагових норм на 1028 транспортних засобах. Виявлено 73 порушення, нараховано штрафів на загальну суму 20 689 євро.

Триває робота над проєктом Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Запорізької області на період до 2023 року, до якого будуть включені заходи із запровадження автоматичної системи контролю за порушенням правил дорожнього руху, заходи із влаштування автоматичних пунктів для габаритно-вагового контролю (комплексів зважування у русі WIM) та ін. 

Налагоджена оперативна взаємодія підприємств транспортно-дорожнього комплексу для забезпечення сталої роботи в осінньо-зимовий період. 

Також продовжується робота з впровадження проєкту «Автоматизована система диспетчерського управління на автомобільному транспорті в Запорізькій області». Надано доручення автоперевізникам протягом І кварталу 2021 року обладнати автобуси GPS-системами.

Продовжується робота з організації вивчення попиту населення на транспортні перевезення за допомогою технології Big Data. Затверджено технічне завдання на отримання звіту про транспортний рух населення.

Проводиться робота з питання модернізації приміських залізничних перевезень. Запорізька і Дніпровська області увійшли до експериментального проєкту із запровадження модернізації регіональних пасажирських послуг за підтримки Європейського Інвестиційного Банку. Складено дорожню карту проєкту. Визначені відповідальні фахівці, надані пропозиції до Міністерства інфраструктури України щодо розроблення Порядку реалізації експериментального проєкту, методики розрахунку тарифів на перевезення у приміському сполученні тощо.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня

В Україні зареєстровано 1 347 849 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Всеукраїнський Форум «Україна 30». «Розвиток правосуддя»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні на COVID-19 захворіло 1 342 016 осіб

Представники обласної влади залишаються на прямому зв'язку з мешканцями області

Робоча група по каоліновому кар’єру напрацьовує компромісні рішення

Конкурс “Кращі інклюзивні практики України – 2021”

26 лютого – День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

В облдержадміністрації обговорили питання будівництва Запорізьких мостів під час навігації

Влада і медики обговорили актуальні питання розвитку трансплантації у Запорізькій області