"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

До уваги громадських організацій у сфері автомобільного транспорту

14 грудня 2020 - 12:38

Облдержадміністрація відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон), є організатором пасажирських перевезень на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.

Відповідно до статті 43 Закону визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

На сьогоднішній день облдержадміністрацією здійснюється перегляд складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.03.2019
№ 117 (зі змінами), який сформований відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок), та Закону.

Згідно з пунктом 25 Порядку склад конкурсного комітету формується: 50 відсотків – представники органів виконавчої влади та (або) органів місцевого самоврядування, решта – представники громадських організацій.

Згідно зі статтею 44 Закону для підготовки та проведення конкурсу органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування утворюють конкурсний комітет, до складу якого, зокрема, входять громадські організації у сфері автомобільного транспорту.

Відповідно до пункту 23 Порядку до складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб`єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Пропонуємо громадським організаціям у сфері автомобільного транспорту, які відповідають вимогам Порядку, Закону та які зацікавлені у забезпеченні проведення чесних та прозорих конкурсів з перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах надати облдержадміністрації до 15.12.2020 на електронну адресу dpri_transport@zoda.gov.ua та поштою (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164):

1) лист з пропозиціями щодо кандидатури до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (ПІБ повністю, посада, контактний номер телефону);

2) копію статуту громадської організації.».

 

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди