"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області у рамках програми «Велике Будівництво» завершено роботи на 15 об’єктах

24 грудня 2020 - 11:15

Програма «Велике будівництво» не зупиняється і буде продовжена. На наступний рік вже є план з реконструкції та будівництва соціальних об’єктів та спортивної інфраструктури. Про це Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розповів під час селекторної наради з регіонами.

У Запорізькій області участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Віталій Кардаш, керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Окремо учасники наради зупинилися на тих об’єктах, де ремонтні роботи розпочаті та будуть завершені наступного року.

Як повідомив Віталій Кардаш, у Запорізькій області у рамках програми «Велике Будівництво» завершено роботи на 15 об’єктах. Це майданчики, школи, дитячі садки, ЦНАПи тощо. На сьогодні тривають ремонтні роботи на п’яти об’єктах. Це Кушугумський навчально-виховний комплекс «Інтелект», навчально-виховний комплекс «Джерело» у Комишувасі Оріхівського району, школа №15 у Мелітополі, футбольне поле у м. Василівка та спортивна школа №3 у м. Мелітополь. З них до кінця 2020 року буде завершено роботи у навчально-виховному комплексі «Джерело» у Комишувасі, ще чотири об’єкти будуть завершені на початку 2021 року.

В цьому році у наймасштабнішу інфраструктурну програму “Велике будівництво” включено близько шестисот об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень опорних лікарень. За першочерговими планами, до кінця 2020 року мають бути завершені щонайменше 100 шкіл, 100 садочків та 100 спортивних об’єктів по всій Україні.

Новацією в програмі «Велике будівництво» на наступний рік стане розвиток  проєктів за напрямком “Туристичні магніти України”. Цей напрямок зорієнтовано на відновлення об’єктів культурної̈ спадщини, створення нових туристичних об’єктів та дотичної інфраструктури, відновлення музеїв та замків.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня