Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги отримувачів та набувачів гуманітарної допомоги

12 січня 2021 - 13:42

Наказом Міністерства соціальної політики України  від 31.07.2020       № 539, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 листопада 2020 р. № 1125/35408, затверджено форми звітів про наявність і розподіл гуманітарної допомоги та Інструкцію щодо їх заповнення.

Зважаючи, що відповідно до статті 11 Закону України ,,Про гуманітарну допомогуˮ отримувач і набувач гуманітарної допомоги (юридична особа) щомісячно в установленому порядку подають до відповідного спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги звіти про наявність та розподіл гуманітарної допомоги до повного використання всього обсягу отриманої гуманітарної допомоги, отримувачам необхідно довести зазначену інформацію до набувачів гуманітарної допомоги – юридичних осіб, визначених їх планами розподілу.

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.11.2025

Упродовж доби окупанти завдали 894 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Імена, які живуть у пам’яті: у Парку Честі в Запоріжжі висадили ще 205 дерев на честь полеглих Захисників і Захисниць

Тиша та спільна пам’ять: у Запоріжжі вшанували памʼять жертв Голодоморів

Роздольська громада Запорізької області відзначає 8-річчя з дня створення

«Вражений, що ви залишаєтеся орієнтованими на майбутнє навіть у найважчі часи», – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні відвідав Запорізький край

Дім, що починається з любові: велика прийомна родина отримала житло у Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1367-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.11.2025

Свобода як відповідальність: головний урок наших революцій

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна