"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Старух на державному рівні буде відстоювати інтереси запорізьких ветеранів

13 січня 2021 - 13:13

Голова облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду, присвячену вирішенню проблемних питань ветеранів Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил. Мета обласної влади - відновити комунікацію та консолідувати зусилля ветеранських організацій.

Маємо разом узгоджувати всі дії, шукати спільне вирішення існуючих проблем. Через реорганізацію лікарень у нас є багато вільних приміщень, де можна розмістити медичний центр для наших воїнів. Ми вже врегулювали деякі моменти щодо госпіталю для ветеранів на Великому Лузі, але роботи ще чимало. Цей проект на рівні Міністерства ветеранів України має постійно рухати ініціативна група. Само собою нічого не вирішиться, потрібні наша енергійність та наполегливість, - відзначив Олександр Старух.

Керівник обласного відділу Міністерства ветеранів України Костянтин Денисов зауважив, що варто ефективніше використовувати ресурс державних програм. Щороку на психологічну реабілітацію наших захисників виділяються близько 4 млн грн, але багато коштів доводиться повертати до Держбюджету. Через коронавірус, сімейні та особисті обставини мало хто із колишніх бійців може поїхати до Миколаївської або Рівненської областей.

Натомість, всі можливості для повноцінного відновлення сил та здоров’я є у комунальному санаторії «Глорія» у Приморську. Потрібно лише змінити статут та штатний розпис закладу. Олександр Старух доручив внести такий проєкт рішення на найближчу сесію обласної ради.

Не повинні стояти осторонь допомоги своїм землякам і органи місцевого самоврядування. Обласна влада рекомендує ОТГ передбачити  у бюджетах кошти на медичне обстеження, стоматологічне лікування та протезування, а також облаштувати у лікарнях палати підвищеної комфортності для ветеранів війни.

Зі свого боку, обласна державна адміністрація кадрово посилить регіональний центр допомоги учасникам АТО, що працює по пр. Соборний, 164, залучить до його діяльності профільні департаменти.

На жаль, існує багато колізій, що потребують врегулювання на законодавчому рівні. Тут потрібна допомога народних депутатів від Запорізької області.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Олександр Старух запевнив, що двері ОДА завжди відкриті для ветеранів та членів їх родин. Питання соціальної підтримки, реабілітації та лікування учасників АТО та ООС знаходяться на його особливому контролі.

Зустрічі ветеранів та представників влади будуть відбуватися в облдержадміністрації на регулярній основі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня