"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ремонтні роботи у приймальних відділеннях основних лікарень області мають бути завершені навесні

15 січня 2021 - 13:35

Сьогодні, 15 січня, голова облдержадміністрації Олександр Старух під час зустрічі з керівниками територій і головними лікарями медзакладів обговорив питання пришвидшення ремонтних робіт у приймальних відділеннях 9 лікарень області. До робочої наради також долучилися заступники голови облдержадміністрації Віталій Кардаш та Олена Теряєва, радник голови ОДА Олексій Кулініч та директорка Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Оксана Матвіїшина.

  • Нам потрібно активізувати роботу, пришвидшитися. Ремонтні роботи у приймальних відділеннях всіх основних лікарень області мають бути завершені навесні. Держава надає нове медичне обладнання, що тільки очікує на підготовлені приміщення. Тому нам з вами разом потрібно зробити все можливе, щоб жителі Запорізького краю якомога скоріше отримали доступ до якісної медичної допомоги, – наголосив Олександр Старух під час наради.

Керівники територій зазначили, що ремонтні роботи у приймальних відділеннях всіх основних лікарень Запорізької області продовжуються. На більшості об’єктів ремонтні роботи буде завершено наприкінці першого кварталу 2021 року. В рамках проєкту «200 сучасних приймальних відділень» поступово до відремонтованих медзакладів також планується поставити нове медичне устаткування: комп’ютерні томографи, цифрові рентгенапарати, УЗД-апарати, ендоскопічне обладнання.

Підбиваючи підсумки робочої наради, голова облдержадміністрації Олександр Старух доручив керівникам територій разом з головними лікарями та підрядниками визначити кінцеві дати завершення ремонтних робіт та проблемні питання, що потребують першочергового вирішення.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня