"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі громади активно розробляють інвестиційні проєкти

15 січня 2021 - 15:55

Сьогодні, 15 січня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Кардаша відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Як зазначив Віталій Кардаш, у 2021 році загальний обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку, який планується спрямувати на реалізацію проєктів у Запорізькій області, становить 144,4 мільйони гривень. Ця цифра визначена розподілом Міністерства розвитку громад та територій України. У минулому році у Запорізькій області за кошти фонду реалізовувалося 17 соціально значимих проєктів на суму 157 мільйонів гривень. З них 6 проєктів є “перехідними” та будуть повністю завершені найближчим часом. 

Цьогоріч громади Запорізької області активно приймали участь у підготовці до конкурсу та подали регіональній комісії для оцінки 159 інвестиційних проєктів. Із них попередній відбір пройшли 128 об'єктів. Варто  зазначити, що у 2021 році 30 відсотків проєктів, поданих для фінансування за кошти фонду, обов'язково мають бути направлені на забезпечення соціально-економічного розвитку території. 

За підсумками засідання регіональною комісією було погоджено перелік “перехідних” об'єктів та прийнято до вивчення 128 пропозицій від громад. Остаточний перелік інвестиційних проєктів буде оприлюднено пізніше.

 

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня