"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Децентралізація в дії

16 січня 2021 - 14:20

В облдержадміністрації  відбулася онлайн нарада з питань реорганізації та утворення п’яти районних державних адміністрацій. 

Нарада пройшла під головуванням керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїди Бойко. Участь у нараді взяли голови та керівники апаратів райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також начальники відділів та секторів апарату облдержадміністрації. 

На порядку денному було питання реалізації заходів, визначених Порядком здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321.

Учасники заходу розглянули юридичні, кадрові, організаційні, фінансові, майнові та інші аспекти припинення повноважень райдержадміністрацій районів Запорізької області, що ліквідовані, і передачі їх новоутвореним.

Між учасниками наради проходив відкритий конструктивний діалог, під час якого обговорювалося широке коло питань щодо взаємодії облдержадміністрації з райдержадміністраціями під час реорганізації, конкретизувалася проблематика в роботі та визначалися шляхи розв’язання цих проблем. 

За результатами наради було прийнято рішення про систематичне щотижневе проведення подібних онлайн заходів, де буде обговорюватися поточна робота з реорганізації та вирішуватися проблемні питання.

 

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня