Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Представники Вільнянської громади висловили свої побоювання особисто голові облдержадміністрації

16 січня 2021 - 14:35

Олександр Старух провів нараду в рамках робочої групи з вивчення ситуації навколо будівництва Біляївського каолінового кар’єру поблизу Вільнянська. 

До участі у нараді долучились помічниця голови ОДА Ірина Пірогова, виконуючий обов’язки директора Департаменту захисту довкілля Сергій Карпій, начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Билим та заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Павло Карабута, делегати від Вільнянської громади.

Голова облдержадміністрації поспілкувався з ініціативними представниками громади та особисто вислухав всі побоювання громадян з кожного питання, надав відповідні доручення. Він ще раз закликав громадян діяти виключно в правовому полі.

  • Ще раз наголошую! Є два варіанти вирішення питання. Перший – громада може подати позов до суду. Другий, який ми вже розпочали втілювати в життя, - працювати разом у межах робочої групи.  Ми запросили до неї спеціалістів із Держгеокадастру, Державної служби геології та надр, інших експертів. Давайте будемо разом, конструктивно та системно, працювати у правовому полі, щоб вирішити проблему, - наголосив очільник облдержадміністрації Олександр Старух.

Керівник області запевнив представників громадськості, що усі питання, що їх турбують, уже розглядаються окремо, детально та за участі експертів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Готовність – 70 %: у Запоріжжі триває створення житлового простору для ВПО

MLT SPORT AWARDS – 2025: підсумки року, що доводять незламність

«Незламний Південний Схід»: у Запоріжжі пройшла міжрегіональна конференція стійкості для представників Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 637 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1388-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: стійкість агросектору в умовах війни

Ситуація в енергосистемі напружена: енергетики прогнозують покращення, але закликають до ощадливості

Запоріжжя вшановує загиблих Захисників і Захисниць України: ще 4 нові стенди відкрили на Алеї пам’яті полеглих Героїв

Під знаком солідарності: Дніпрорудне та Бар уклали Меморандум про співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 590 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області