Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух: Головна мета Президента – забезпечити справедливу тарифну політику

20 січня 2021 - 16:37

Голова облдержадміністрації Олександр Старух провів селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій та головами територіальних громад, присвячену державній політиці у сфері тарифів.

Як повідомив Олександр Старух, за рішенням Уряду вже з 1 лютого і до завершення опалювального сезону постачальники газу не зможуть піднімати ціну на газ вище, ніж встановлена гранична ціна на газ у розмірі 6,99 гривень за кубометр. Це означає, що ціна газу для українців в середньому зменшиться на 30-40%. Якби не втручання Президента і Кабміну, вже в лютому місяці українці мали б сплачувати по 12 грн. за кожен кубометр газу.

- Головна мета держави – забезпечити справедливу тарифну політику. Тарифи на газ, перш за все, мають враховувати інтереси власника всіх ресурсів - народу України. Влада не проти ринку. Президент наголошує, що ринок має працювати. Але ринок досконалий, де існує конкуренція, і людина може обрати найдешевшу пропозицію. На жаль, поки до цього ще далеко, бо газову сферу окупували великі монопольні гравці. Тому нам разом необхідно опрацювати проблемні питання та розповісти населенню, як змінити постачальника газу. Це необхідно донести до мешканців кожної громади, - наголосив Олександр Старух.

Нагадаємо, громадяни можуть у будь-який момент вільно змінити постачальника через смартфон або «Приват 24». Це не вимагає якогось перепідключення мереж або інших технічних рішень.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Новий імпульс для співпраці: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхала команда Посольства Республіки Болгарії в Україні

«Частина нашого шкільного життя завершується»: у Запоріжжі для випускників пролунав останній дзвоник

Енергетики Запоріжжя працюють без зупинки після негоди та ворожих атак

У межах Тижня безбар’єрності в Управлінні містобудування та архітектури ЗОДА відбулася година безбар’єрності

Безбар’єрні маршрути та доступний транспорт: у Запоріжжі працюють над створенням рівних можливостей для маломобільних людей

Координаційна рада з питань сприяння розвитку громадянського суспільства сприяє поширенню практики study visit

Безпечно, комфортно та з вірою в Україну: в Запорізькій школі № 88 відсвяткували закінчення навчального року

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1554-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.05.2026

В Запорізькій області стартує дитячий мультиспортивний фестиваль «акТИвні»

Вступ дітей та молоді з тимчасово окупованих територій України до закладів вищої освіти: розвінчуємо міфи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 689 ударів по 40 населених пунктах Запорізької області