Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

30 об’єктів – до Дня народження України!

20 січня 2021 - 16:57

У Запорізькій області до 30-річчя Незалежності України у рамках програми «Велике будівництво» пропонується відкрити тридцять об’єктів – приймальних відділень у опорних лікарнях, шкіл, дитячих садочків, спортивних майданчиків та оновлених доріг.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій та ОТГ. За словами керівника регіону, обласна влада продовжує приймати пропозиції з місць з приводу пришвидшення будівельних робіт. В тому числі, прозвучала пропозиція про 30 об’єктів, хоча дехто пропонує відкрити і більше.

Сьогодні ж темпи робіт у рамках програми «Велике будівництво» залишаються низькими. Наприклад, із 9 приймальних відділень лікарень реконструкцію завершили тільки у двох. З 2018 року в області зводять 15 сільських амбулаторій, але жодної з них так і не ввели в експлуатацію. Серед причин – нестача коштів, недобросовісна робота підрядників, відсутність співфінансування від місцевих рад.

Маємо взяти за правило: один об’єкт – один рік. Кошти є, їх треба залучати із різних джерел. Для цього потрібно готувати якісні проєкти, працювати із Державним фондом регіонального розвитку та міжнародними кредиторами. Ми готові надавати активним громадам всебічну методичну допомогу, - наголосив Олександр Старух. 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

У Запоріжжі підняли прапор Військово-морських сил ЗСУ

Як уберегти свої кошти під час продажу товарів онлайн

Запорізький дзюдоїст Олексій Єршов став чемпіоном Відкритого континентального Кубка

Розпочалося подання заяв на вступ до професійних коледжів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 912 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області.

До уваги водіїв: обмеження руху по одній смузі Вантового мосту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1106 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області

Служити людям у прифронтовому регіоні: 11 років роботи Національної поліції

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі