Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

21 січня 2021 - 09:50

Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.

За ініціативою Глави держави уряд уже напрацював інструменти для тимчасового зниження цін на газ для населення до 6,99 грн за 1 кубометр. Передусім це стосувалось індивідуальних домогосподарств.

Водночас певна частина населення отримує послуги з опалення через теплокомуненерго. Ціноутворення на опалення у регіональних теплокомуненерго значно складніше, а тому ціни для населення, яке одержує опалення через ці структури, бувають суттєво вищими.

Тому за завданням Президента сьогодні уряд провів нараду з представниками органів місцевого самоврядування, на якій були розглянуті пропозиції від НАК «Нафтогаз України» та напрацьовані відповідні механізми для вирівнювання тарифів для всіх соціальних категорій. Таким чином Кабмін допоможе зняти додаткове навантаження з органів місцевого самоврядування. Пропозиції НАК «Нафтогаз України» дадуть змогу збалансувати ціни на газ на програми централізованого опалення в містах і селах.

«Президент України дав завдання тісно співпрацювати з регіональними лідерами задля зниження ціни на газ для всього населення. Ми будемо робити все можливе заради встановлення соціальної справедливості в ціноутворенні на опалення. Більш того, не сумніваюся, що ми знайдемо порозуміння з очільниками територіальних громад», – наголосив радник керівника Офісу Президента Тимофій Милованов.

 

За матеріалами Офісу Президента України

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.06.2026

Перша в історії України: запорізька каратистка здобула титул Grand Winner

Від мрії до власної студії: молоді запоріжці знайомляться з історіями місцевого бізнесу

В Запорізькому ліцеї «Захисник» відбувся 25-й випуск

«Візитна картка України»: запорізьких підприємців запрошують представити свої інвестиційні проєкти міжнародній аудиторії

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

Запорізькі водойми під особливим контролем: результати перших рейдів

Дніпрорудне – Гостомель: дієва співпраця заради підтримки людей

Об’єктивно та неупереджено: як працює Рада бізнес-омбудсмена України

«Чуйки» – для ремонтних бригад, світло – для людей: як працюють запорізькі енергетики

Експериментальний проєкт від Мінветеранів

Шах і мат: юні шахісти із Запоріжжя стали призерами змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»