Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На Веселівську лікарню очікує подальша модернізація

21 січня 2021 - 14:19

Голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомився з роботою Веселівської багатопрофільної лікарні, 82 медпрацівники якої обслуговують понад 20 тис. жителів Веселівщини. 

Лікувальний заклад гідно прийняв виклики пандемії. Для хворих із COVID виділили 30 ліжок, 24 із яких забезпечили киснем. У лікарів є 11 апаратів штучної вентиляції легенів, 6 моніторів пацієнта, дизельний генератор для безперебійного електроживлення та 18 кисневих концентраторів.

За словами головного лікаря Олександра Колісника, наразі триває ремонт терапевтичного відділення. У планах на майбутнє - термомодернізація будівлі та встановлення сонячних батарей.

Олександр Старух зазначив, що влада активно працює над покращенням протиепідемічної оснащеності медзакладів регіону. У Запорізькій області уже понад 82% ковідних ліжок забезпечено киснем. Модернізація лікарень триває.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Підприємці Запоріжжя і області!

Чесність, відповідальність, відкритість: у Запоріжжі понад 100 закладів освіти долучилися до проєкту «Прозора школа»

«Лист до Європи»: запорізьку молодь запрошують взяти участь у конкурсі есе

Підтримка ветеранів та членів їхніх родин: робота Центру життєстійкості у Запоріжжі

Ветеранський бізнес: історія запорізького Захисника, який завдяки грантам та підтримці родини створив верміферму

Впровадження електронних трудових книжок: що потрібно знати

Спрощені умови, супровід та підтримка: як молоді з тимчасово окупованих територій вступити до українських закладів освіти

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1516-го дня війни

За матеріалами СБУ заочно засуджено 4 співробітників окупаційного «мвс рф», які займалися депортацією українських громадян

Сильніші разом: Чернігівська громада з Бердянщини розширює коло партнерів