"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Більшість освітніх закладів області повертаються до роботи у звичному форматі

26 січня 2021 - 15:35

З 25 січня на всій території України завершено дію жорстких карантинних обмежень, зокрема, дозволено відновити навчання у школах та училищах. Про особливості освітнього процесу в області після пом’якшення карантину розповів мешканцям Запорізького краю радник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов в ефірі каналу «Суспільне Запоріжжя».

На сьогодні в області у звичному режимі працюють 510 дитсадків, 503 школи, 6 закладів професійного (професійно-технічного) навчання, усі заклади позашкільної освіти. За змішаною формою продовжується навчання у 22 школах, 23 училищах, 27 коледжах, 8 університетах. 

Повністю дистанційно працюють 9 шкіл та 2 коледжі Запорізької області. Крім того, продовжуються канікули у Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії. Через захворювання учасників освітнього процесу на ковід не працюють один дитсадок у Веселівській селищній громаді і 26 окремих груп в інших дошкільних закладах. Також через поширення захворюваності на ГРВІ тимчасово не працюють ще 10 дитсадків.

  • Якщо ситуація із поширенням COVID погіршиться, то школа чи дитсадок може перейти на дистанційну чи змішану форму навчання. Або у випадку поліпшення епідеміологічної ситуації повернутися до очної форми навчання, – підкреслив радник голови облдержадміністрації. 

Загалом рішення про форму навчання в кожному окремому закладі приймається керівництвом установи виходячи з епідеміологічної ситуації, показників захворюваності учасників освітнього процесу та в узгодженні з Департаментом освіти і науки.

  • В цілому маємо стабільну та контрольовану ситуацію. Жорсткий карантин дав позитивний результат, і це факт. Спостерігається тенденція до зниження захворюваності. Незважаючи на те, що Запорізька область у переліку регіонів, де щоденно фіксується найбільша в Україні кількість випадків COVID, значна частина хворих переносять вірус у легкій формі. Про це, приміром, свідчить наповненість ліжок у лікарнях, – зазначив Руслан Шиханов.

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також