Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

500 спортмайданчиків – до кожної громади

28 січня 2021 - 16:00

Одним із пріоритетів розвитку ОТГ у 2021 році стане сучасна спортивна інфраструктура. Про це розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух на онлайн зустрічі з головами місцевих рад. 

Цього року Запорізький край продовжить реалізацію програм Президента України «Велике будівництво» та «Магніти України», а також розпочне новий масштабний проєкт – «Дитячий спортивний майданчик». Співфінансування планується у таких розмірах: 70% - державний бюджет, 10% - обласний та 20% - місцеві бюджети. 

Планується, що у регіоні створять 450-500 нових місць для спортивного відпочинку. 

Від керівників громад очікують якісну та оперативно підготовлену проєктно-кошторисну документацію, а також активну участь у благоустрої території, де з’являться нові спортмайданчики.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Як знайти роботу, отримати грант і реалізувати власну ідею: у Запоріжжі відбулося засідання Обласної молодіжної ради

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

До уваги учасників дорожнього руху!

Зачепінг – небезпечна гра, яка може коштувати життя

Мінекономіки презентувало нову цифрову систему ринку праці України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 817 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області

«Карпатьська зміна» – перший тиждень: море емоцій і гарних вражень

У ТМО «Здорова родина» відкрили сучасний «Простір одужання» для дітей

Після ворожої атаки на Запоріжжя лікарі продовжують боротися за життя поранених

У Запоріжжі триває ліквідація наслідків російської атаки

Не лише підручник: як запорізькі школярі вивчають предмет «Захист України»