Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» заступниця голови Офісу Президента Юлія Свириденко розповіла, що передумови, які призвели до підвищення ціни на газ у січні цього року

15 лютого 2021 - 13:15

На Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» заступниця голови Офісу Президента Юлія Свириденко розповіла, що передумови, які призвели до підвищення ціни на газ у січні цього року.

«В першу чергу це те, що 2020 рік є історичним для ринку газу, тому що з серпня місяця у нас запрацював ринок газу для населення, і споживачі вже сьогодні мають право обирати постачальника, мають право змінювати постачальника. Насправді 2020 рік продемонстрував, що на біржах відбувалася реалізація газу за обсягом в шість разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тобто позитивні тенденції були», - розповіла Юлія Свириденко.

Вона додала, що збутові компанії газу почали зловживати своїм монопольним становищем на ринку.

«Далі треба зрозуміти, що собою являє ринок роздрібного газу. Якщо подивитися на структуру, близько 76% займають природні монополії-газзбути. Далі 7-8% належать компанії «Нафтогаз» і решті підприємств. Збутові компанії, які історично були природними монополіями, почали зловживати своїм домінуючим положенням в розрізі регіонів і почали встановлювати маржу від 25% до 44% в порівнянні з ціною, яку пропонував НАК «Нафтогаз» як державна компанія», - додала Юлія Свириденко.

 

Долучайтесь до трансляції:

facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/908457549980933

 

Читайте також

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

До уваги учасників дорожнього руху!

Зачепінг – небезпечна гра, яка може коштувати життя

Мінекономіки презентувало нову цифрову систему ринку праці України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 817 ударів по 46 населених пунктах Запорізької області

«Карпатьська зміна» – перший тиждень: море емоцій і гарних вражень

У ТМО «Здорова родина» відкрили сучасний «Простір одужання» для дітей

Після ворожої атаки на Запоріжжя лікарі продовжують боротися за життя поранених

У Запоріжжі триває ліквідація наслідків російської атаки

Не лише підручник: як запорізькі школярі вивчають предмет «Захист України»

Навчання, розвиток та практика: учні Запорізької області долучилися до освітніх ініціатив у Київській та Івано-Франківській областях