"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Освітній проєкт “EU Study Days” планується реалізувати у період з березня по червень 2021 року

18 лютого 2021 - 08:54

До участі запрошують студентів та випускників закладів вищої освіти з усіх регіонів України передусім з таких спеціальностей: міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика. Крім того, взяти участь можуть студенти і випускники інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією.

Знання англійської мови є обов'язковим.

Для участі у відборі потрібно до 23:00 1 березня 2021 року заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/EUStudyDays2021 

EU Study Days in Ukraine - це освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований сім років тому. Проєкт надає можливість українським студентам та випускникам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері. 

Із 2013 року в межах проєкту проведено більше, ніж 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн-модулів, кожен з яких передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, провідних європейських та українських експертів. Також учасники Єврошколи представлять власні мініпроєкти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей європейської інтеграції, комунікацію, запобігання дезінформації тощо. Ці мініпроєкти реалізовуватимуться спільно з представниками Мереж ЄС.

Детальніше про умови відбору та програму цьогорічної Єврошколи можна дізнатися на сайті

За додатковою інформацією можна звернутися до радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторії Давидової Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu або до організації-виконавця проєкту: ГО “Молодіжна Альтернатива” (контактна особа - Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@gmail.com

Читайте також