Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

​​Сьогодні немає підстав вважати, що тариф на транспортування газу підвищений

15 лютого 2021 - 19:00

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк.

За його словами, до 50% тарифу складає вартість технологічного газу, який спалюється, щоб доставити газ до домівки.

«В тарифі річна вартість закладена 5850 грн без ПДВ, тому говорити, що підвищений тариф у цьому компоненті, немає підстав», – запевнив Тарасюк.

Також він відзначив, що до 30% тарифу – це заробітна плата кваліфікованих працівників підприємств газорозподільних компаній.

«І лише 20% – це ремонт і обслуговування, утримання диспетчерських, аварійних служб, і ця цифра насправді замала. У всіх країнах вона набагато більша», – засвідчив Тарасюк.

Окрім того, він нагадав, що у споживачів з’явилася можливість швидко й легко змінити постачальника газу.

«Минулого тижня ми вперше анулювали ліцензію приватному постачальнику газу, який зловживав становищем і робив перепони на цьому шляху. Ці зловживання ми припинемо, і це право буде забезпечено», – зазначив голова НКРЕКП.



Долучайтесь до трансляції:
facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/908457549980933

Читайте також

Установа «Агенція регіонального розвитку Запорізької області» Institution «Regional Development Agency of Zaporizhzhia Region»

Молодь Запорізької області запрошують на тренінг із розвитку власної справи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1052 удари по 50 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

У Запоріжжі створюють безбар’єрний притулок для евакуйованих людей зі зниженою мобільністю

Шановні запоріжці!

Працевлаштування людей з інвалідністю: запоріжців закликають пройти опитування від Омбудсмана

Вступ-2026: завершився етап подання заяв на бакалаврат і медичну магістратуру

Вишкіл «На межі стійкості»: реєстрацію відкрито

Четвертий сезон правового інтенсиву: у Запоріжжі стартувала літня школа «Юний правознавець»

Собаки як ліки: історія поліцейського-ветерана, який після служби очолив кінологічний центр