Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Нові мости зростають прискореними темпами

16 лютого 2021 - 15:50

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух на зустрічі з журналістами запорізьких видань.

За програмою Президента України «Велике будівництво», зводять нові мости через Дніпро. Рік назад довголітній довгобуд зрушив з мертвої точки саме завдяки волі та ініціативі глави держави. 

Днями разом зі Службою автомобільних доріг побували на всіх локаціях будівельних робіт. Нові мости зростають прискореними темпами. Впевнився, що наші люди вміють робити добру справу швидко та якісно. Адже під керівництвом турецької компанії «ОНУР» зайнято багато наших земляків. Всі матеріали є. Фірма, яка зробила ванти, має 80-річну історію і ті ванти, які вони першими випустили, досі служать, - зазначив Олександр Старух. 

Очікується, що до кінця року буде відкрито другу гілку балкового мосту через Старий Дніпро, а роботи на мості між Хортицею та Лівим берегом вийдуть на фінішну пряму.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Понад 1 000 запоріжців приєдналися до забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Навіки у строю: у Запоріжжі вшанували поліцейських, загиблих за Україну

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.08.2026

«За кожним прапором, який майорить над нашими містами і селами, – життя Захисників і Захисниць», – заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін

Соняшники пам’яті: у Запоріжжі відкрили нові стенди на Алеї пам’яті полеглих Героїв

Упродовж доби окупанти завдали 932 удари по 48 населених пунктах Запорізької області.

Дайджест новин Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Фізична та санітарна безпека: у Запоріжжі перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року

Компенсації, гранти та пільгові кредити: підприємцям Запоріжжя розповіли про актуальні програми фінансової допомоги

Захист для водіїв і пасажирів: у Запоріжжі на дорогах встановлюють антидронові сітки

Із Запорізького краю до норвезьких фіордів: 15 молодих людей побували в Осло

17 ворожих атак за тиждень: енергетики відновлюють пошкоджені мережі Запорізької області