"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькому регіоні спостерігається поліпшення епідеміологічної ситуації

22 лютого 2021 - 15:10

Сьогодні під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Запорізької ОДА Олександра Старуха обговорили стан поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Запорізької області.

Як повідомив заступник генерального директора Запорізького обласного лабораторного Центру МОЗ України Олександр Мащак, всі впроваджені системи протиепідемічних засобів дали позитивні результати. Загалом в країні вдалося стабілізувати ситуацію із захворюваністю на ковід і перейти від єдиної системи жорстких карантинних обмежень до адаптивного карантину, де рівень запроваджених заборон залежатиме виключно від регіональних показників.

За даними лабораторного центру кількість нових випадків ковід зменшується  щотижнево. Завантаженість ковідних ліжок у закладах охорони здоров'я області становить 16 відсотків. Кількість тестувань на COVID-19 за останні 7 днів становить 490,8 на 100 тисяч населення, що в шість разів перевищує встановлену норму. Кількість госпіталізованих пацієнтів протягом останніх 7 днів становить 8,6 на 100 тисяч населення, що в сім разів нижче встановленого граничного рівня. Загалом, на всій території Запорізького краю ситуація із захворюваністю на COVID-19 відповідає базовому рівню і має тенденцію до зниження.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що позитивні показники не мають стати приводом для нехтування карантинними обмеженнями. Спільними зусиллями необхідно сприяти покращенню епідемічної ситуації в регіоні. Крім того, необхідно бути готовими до будь-яких змін.


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також