"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запоріжцям роз'яснили новації в освітній сфері

23 лютого 2021 - 14:19

Сьогодні в обласному контактному центрі відбулася пряма «гаряча лінія», під час якої з жителями краю поспілкувався тимчасово виконуючий обов'язки директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

До посадовця з питаннями сфери освіти та науки звернулося 6 мешканців області. Дзвінки переважно надходили з обласного центру, міста Бердянська та Запорізького району. Серед іншого жителі регіону задавали питання стосовно реформування мережі закладів загальної середньої освіти, зокрема, підвезення дітей до навчальних установ у громадах тощо.

Віктор Захарчук зазначив, що на сьогодні в країні триває системна трансформація освітньої сфери. Її основна мета - забезпечити високу якість навчання на всіх рівнях. Зокрема, згідно із законодавчими змінами 2017 року, продовжується визначення типів закладів освіти на кожній території. Усі питання щодо створення та функціонування шкіл знаходяться у компетенції органів місцевого самоврядування, які і визначають подальшу долю кожного закладу.

Під час «гарячої» лінії кожному, хто телефонував, надане роз’яснення. Відповідно до норм чинного законодавства всі заявники отримають офіційну відповідь.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також