"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

До уваги зацікавлених осіб!

23 лютого 2021 - 15:12

В рамках підготовки Антикорупційної програми Запорізької  облдержадміністрації на 2021-2023 роки, проводиться процес оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації. Пропонуємо представникам громадськості та експертам з антикорупційної діяльності долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності облдержадміністрації.

Якщо вам відома інформація про причини і умови, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень (недосконалість нормативно-правових актів, недостатня відкритість діяльності і т.д.), при цьому у вас є пропозиції як це можна виправити - направляйте такі матеріали для розгляду на електронну адресу anticor@zoda.gov.ua.

Звертаємо увагу, що з Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади можна ознайомитися за посиланням http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z1718-16

При наявності інформації, яка може бути використана для ідентифікації корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності органу просимо надавати інформацію контактній особі.

Контактна особа від обласної державної адміністрації – завідувач сектору  з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Гальченко Ігор Володимирович, тел.  (061)-280-52-30,  електронна адреса  anticor@zoda.gov.ua.


НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ – ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗАХОДІВ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ»

Читайте також