"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область отримала вакцину від COVID-19

25 лютого 2021 - 08:23

В ніч з 24 на 25 лютого у Запоріжжя на регіональний склад доставили першу партію вакцин Covishield. Транспорт з цінним вантажем прибув і відвантажився у супроводі Національної поліції України. Наша область отримала 24000 доз для щеплення, яких вистачить на перші десять днів роботи мобільних бригад з вакцинації.

У Запорізькій обласній державній адміністрації о 10:00 відбудеться брифінг, на якому посадовці та медики повідомлять про подальший шлях препарату у нашому регіоні та стан готовності бригад з вакцинації.

Також 25 лютого у Запоріжжі стартує вакцинування. Перша мобільна бригада отримає те використає перші 100 доз вакцини. Відразу після першого вакцинування відбудеться брифінг, про час і місце якого буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що 24 лютого голова обласної держадміністрації Олександр Старух провів оперативну нараду, присвячену старту кампанії вакцинації за участі координатора з вакцинації обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Марини Колерової та інших відповідальних осіб. Він закликав медиків максимально ретельно опрацювати процедуру зберігання та логістику поширення вакцини в районах області, чітко погодити її безпечну доставку. Також він нагадав про необхідність жорстко контролювати дотримання принципів добровільності та безкоштовності при проведенні вакцинації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також