"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

26 лютого – День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

26 лютого 2021 - 15:48

У попередні роки ця дата відзначалась неофіційно за активної участі громадських активістів. Торік Президент України власним Указом встановив 26 лютого в Україні Днем спротиву окупації  АР Крим.

Саме цього дня у 2014 році в Сімферополі тисячі кримських татар і українців вийшли на мітинг, щоб не допустити російської окупації Автономної республіки Крим.

З метою вшанування мужності та героїзму жителів півострову сьогодні у Центрі національних культур «Сузір'я» обласної універсальної наукової бібліотеки за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА відбувся круглий стіл «Крим – сім років спротиву» та презентація четвертого тому книги «Усна історія російсько-української війни».

У заході взяли участь директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, голова Запорізького кримськотатарського товариства «Ана Юрт» Ніяра Мамутова, голова громадської організації татарської культури «Алтин-Ай» Ряхіма Ахмерова, директор Мелітопольського міського краєзнавчого музею Лєйла Ібрагімова, науковці та студенти Запорізького національного університету та Національного університету «Запорізька політехніка».

Крім того, в обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» організована книжкова виставка «Крим – це Україна!». В обласній бібліотеці для юнацтва працює книжкова виставка «Наш український Крим», а під час зустрічі розмовного клубу української мови відбулося обговорення книжки Марії Хіміч «Крим по-українськи. Веселі та сумні історії». Також заплановано проведення онлайн публікації по книзі Сергія Громенка «250 років фальші і російські міфи історії Криму». Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Спільне завдання влади і церкви – вберегти життя та здоров’я людей

Олександр Старух на прямому зв’язку з мешканцями області

До уваги журналістів!

Компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення - Віктор Ляшко

У Запорізькій області щоденно ведеться боротьба із незаконною торгівлею нафтопродуктами

МКІП: До 35-річчя Чорнобильської катастрофи у столичному ВДНГ відкриють виставку «Чорнобиль. Подорож»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 990 353 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області тривають перевірки нелегальних АЗС

У Запоріжжі запрацювала киснева станція

Державне майно необхідно ефективно використовувати на потреби регіону

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області