"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

1 березня 2021 - 12:48

Сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів голова облдержадміністрації Олександр Старух повідомив про результати робочої поїздки до Києва і засідання Ради розвитку громад та територій, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

-  Стратегічний курс влади незмінний. В Україні продовжується адміністративно-територіальна реформа. Розширюємо можливості та збільшуємо спроможність наших громад, щоб вони мали змогу самостійно та ефективно вирішувати нагальні проблеми. Також готуємося до створення префектур, але це справа майбутнього. Поки що державні адміністрації працюють у повному обсязі та виконують всі свої повноваження – наголосив очільник області.

Одним із важливих пріоритетів лишається продовження програми «Велике будівництво». Першочергова увага – ремонту доріг та розбудові освітньої, медичної, спортивної і культурної інфраструктури. Цього року необхідно завершити всі довгобуди, а нові об’єкти відпрацьовувати за рік.

Також Олександр Старух розповів про результати зустрічі із Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком. Основне питання – відновлення роботи Музею запорозького козацтва на Хортиці. Держава готова у повному обсязі підтримати ремонт покрівлі та реекспозицію музею. Але до роботи також має активно долучитися обласна громада.

Окрім цього, очільник області повідомив про зустрічі з керівництвом Фонду державного майна України щодо долі проблемних державних підприємств  – Запорізького титано-магнієвого комбінату, «Кремнійполімеру» та заводу «Гідромаш» у м. Мелітополь.

- Нам необхідно разом з Фондом та місцевими громадами визначити стратегію по кожному підприємству, за якою ми зможемо рухатися, та вирішити нарешті ці багаторічні історії, – підкреслив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також