"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

1 березня 2021 - 12:55

Про перебіг вакцинації у Запорізькій області під час наради голови облдержадміністрації Олександра Старуха із керівниками структурних підрозділів розповів директор Департаменту охорони здоров’я  ОДА Олексій Кулинич.

Минулого тижня, в ніч з 24 на 25 лютого у Запоріжжя на регіональний склад доставили першу партію вакцин Oxford/AstraZeneca (Британія-Швеція), яка закуплена за державні кошти. Наш регіон отримав 24 тисячі доз. Вже 25 лютого  розпочалася вакцинація. Першочергово щеплення роблять учасникам мобільних бригад з імунізації та медикам, які зустрічають та лікують хворих на COVID.

Як розповів Олексій Кулинич, 25 лютого щеплено 50, а 26 лютого – 47 медичних працівників. серйозних побічних дій та звернень за медичною допомогою  після щеплень не було.

Сьогодні, 1 березня, вакцинують працівників Бердянського ТМО та швидкої допомоги.  За два дні продовжиться імунізація у Запоріжжі.  Наразі пройти щеплення вже зголосилися понад півтори тисячі медиків.

На сьогодні працює одна мобільна бригада, а інші вже завершують навчання у Києві.

Загалом в Україні заплановано п’ять етапів вакцинації. Докладніше про вакцинацію можна дізнатися на порталі vaccination.covid19.gov.ua.

Також у лікарнях регіону триває оснащення киснем за рахунок Державної субвенції.  На сьогодні майже 90% усіх ковідних ліжок регіону забезпечено киснем.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

 

Читайте також