"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

1 березня 2021 - 13:15

Вебсайт Ukraine.ua створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

На Ukraine.ua можна знайти безліч неймовірних історій, а в офіційному фотобанку на сайті – сотні якісних зображень України, її природи, культурної спадщини, традицій, талановитих людей. Мільйони людей по всьому світу тепер зможуть познайомитись і закохатись в Україну з першого погляду.

Ця ініціатива – важлива складова державної політики у сфері формування іміджу та позитивного сприйняття України серед іноземних громадян. Зараз вебсайт має англомовну версію, протягом першого півріччя додадуть також інші мови, зокрема, німецьку, французьку, іспанську, китайську, арабську.

Новий портал створено спільними зусиллями Міністерства закордонних справ України та Українського інституту. Також до проєкту долучилися понад 30 міжнародних партнерів.


Читайте також