Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ситуація на ВАТ «Вуглецевий композит» потребує негайного вирішення

28 жовтня 2009 - 16:10

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний провів робочу зустріч з зацікавленими у стабільній роботі ВАТ «Вуглецевий композит» сторонами.

Спеціальне виробництво ВАТ «Вуглецевий композит» знаходиться на території ВАТ «Укрграфіт». Підприємство нині має борги перед «Укрграфітом» за оренду виробничих площ і обладнання, тому останнє погрожує закрити свої двері. У зв'язку з існуючими боргами (3 млн .грн.) перед ВАТ «Український графіт» за договорам и постановою Орджонікідзевського ВДВС ЗМУЮ накладено арешт на всі рахунк и В АТ «Вуглецевий композит». Таке рішення створює передумови для зриву виконання угод з поставки вуглецевих композитів іншим підприємствам. Зокрема, це ДП „КБ „Південне” , яке у зв'язку з невиконанням договору вже має намір почати пошук викона вців своїх замовлень за кордоном.

У травні цього року облдержадміністрація вже проводила нараду з цих питань. Тоді було рекомендовано керівникам ВАТ «Український графіт» та ВАТ «Вуглецевий композит» опрацювати та знайти прийнятний план реструктуризації боргу за оренду. Проте н а сьогодні питання так і не вирішено. Більше того, з липня на підприємстві зупинено виробництво. А з 24 жовтня ВАТ «Вуглецевий композит» відключено від енергопостачання через за борг ованість за спожиту електроенергію у сумі 24 тис. грн..

Регіональне відділення Фонду держмайна України пропонує, а обласна виконавча влада підтримує, рішення звернутись до керівництва обох підприємств з вимогою заховати "сокиру війни", сісти за стіл переговорів і розробити план погашення заборгованості, запустити спецвиробництво, щоб завод виконав свої замовлення і розрахувався з колективом по заробітній платі. У подальшому влада має намір ініціювати повернення ВАТ «Вуглецевий композит» у державну власність.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

СБУ затримала агента рф, який готував ворожі обстріли по енергогенеруючих підприємствах України

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади» по-гуляйпільськи: нові партнерства та оздоровлення дітей

«В спорті загартовується не спортсмен, а людина» – заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв

Впродовж доби окупанти завдали 569 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Шість автобусів з Мілану незабаром курсуватимуть вулицями Запоріжжя