"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі лікарні отримали апарати ШВЛ від уряду Угорщини

2 березня 2021 - 13:30

Сьогодні, 2 березня, надзвичайний і повноважний Посол Угорщини в Україні пан Іштван Ійдярто та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич взяли участь у церемонії передачі 5 апаратів штучної вентиляції легень, які надійшли від уряду Угорщини в якості гуманітарної допомоги.

Всього до України надійшло 1000 таких апаратів. П’ять апаратів отримала Запорізька область, вони розподілені між лікарнями м. Запоріжжя, м. Мелітополь, м. Оріхів та м. Пологи.

Під час візиту до міської лікарні №7 Запоріжжя пан Іштван Ійдярто зазначив, що відносини між Запорізькою областю та Угорщиною отримають новий імпульс до розвитку.

  • Це наш внесок у боротьбу лікарів з пандемією, яка торкнулася людства у кожній країні. Ми впевнені, що нове обладнання допоможе врятувати не одне життя. Вірус COVID - серйозний виклик для людства. Усі сили охорони здоров'я направлені на боротьбу з ним, та питання оснащення обладнанням залишається основним. В Угорщині зараз є достатні запаси обладнання, тому ми наразі допомагаємо сусіднім країнам, зокрема Україні, - відзначив надзвичайний і повноважний Посол Угорщини.

У свою чергу, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич запевнив, що ситуація із захворюванням на COVID-19 в області значно покращилася, зменшилася кількість підтверджених випадків і тяжких хворих.  Але обласна влада продовжує пошук нових можливостей підтримки медичних закладів, зокрема, завдяки співпраці з міжнародними організаціями. 

  • Я дуже вдячний Уряду Угорщини за гуманітарну допомогу у вигляді того обладнання, якого ми наразі потребуємо. Ці апарати здатні рятувати життя. Сьома міська лікарня одна з перших почала приймати хворих на COVID, і на сьогодні медичний заклад повністю перепрофільовано. Сучасні апарати ШВЛ - це достойне поповнення парку медичного обладнання лікарень Запорізької області, - наголосив Олексій Кулинич.

Нові апарати штучної вентиляції легень направлені до лікарень та після налагодження та навчання персоналу будуть використовуватись для хворих з тяжким перебігом інфекційної хвороби чи пневмонії.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області