"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Старух: «Велике будівництво» - це якісні зміни життя кожного запоріжця»

17 березня 2021 - 15:08

У інтерв’ю телеканалу “Україна» голова облдержадміністрації Олександр  Старух розповів, як «Велике будівництво» змінює життя запоріжців.

Програма Президента України – це якісні зміни життя людей, можливість новими дорогами швидко доїхати на південь, до Азовського моря, дістатися до сучасних шкіл, лікарень, дитячих садочків, - зазначив Олександр Старух.

Минулого року в нашій області капітально відремонтували 323 км. автодоріг державного та місцевого значення. Час подорожі із Запоріжжя до Бердянська скоротився на дві години. Минулого року на дорожнє господарство з різних джерел виділили рекордну суму за всі роки незалежності України - 9,6 млрд. грн., із них майже 900 млн. – на сільські шляхи, якими багато років взагалі не займались.

За словами очільника області, у планах на цей рік -  250 км. доріг державного та територіального значення: Запоріжжя – Кривий Ріг, Харків – Сімферополь,  Кам҆’янка-Дніпровська – Веселе, Якимівка - Кирилівка,  Мелітополь – Каховка та  Мелітополь – Бердянськ, Пологи – Токмак. Всі великі міста області з’єднають новими дорогами.

Але головний об’єкт “Великого будівництва» - це  мостові переходи через Дніпро. Загальний бюджет першої черги проєкту складає 11,9 млрд. грн. Відкриття у грудні 2020 року верхової частини мосту через Старий Дніпро вже дозволило на 10 хвилин швидше доїжджати із Бабурки до центру міста.

На переконання Олександра Старуха, запуск у цьому році вантового мосту через Новий Дніпро дозволить майже повністю позбутися заторів на Правий берег. 

Програма Президента України «Велике будівництво» - це потужний стимул економічного розвитку області та тисячі нових робочих місць. Три чверті працівників турецької компанії «ОНУР», що будує наші мості, - це українці. Великі інфраструктурні проєкти означають нові замовлення для нашої промисловості, нове обличчя та перспективи розвитку Запорізького регіону, - підкреслив Олександр Старух.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спільне завдання влади і церкви – вберегти життя та здоров’я людей

Олександр Старух на прямому зв’язку з мешканцями області

До уваги журналістів!

Компанії з понад 50 охочими вакцинуватися можуть записатися на щеплення - Віктор Ляшко

У Запорізькій області щоденно ведеться боротьба із незаконною торгівлею нафтопродуктами

МКІП: До 35-річчя Чорнобильської катастрофи у столичному ВДНГ відкриють виставку «Чорнобиль. Подорож»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 990 353 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області тривають перевірки нелегальних АЗС

У Запоріжжі запрацювала киснева станція

Державне майно необхідно ефективно використовувати на потреби регіону

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області