Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги зацікавлених осіб!

19 березня 2021 - 14:21

24 березня об 11.00 Національна платформа “Діалог про мир та безпечну реінтеграцію” проведе відкрите обговорення на тему: “Стратегія регіонального розвитку Запорізької області – 2027. Як забезпечити соціальну згуртованість та єдність країни”.

Учасники круглого столу обговорюватимуть, як на рівні Запорізької області реалізувати одну з головних цілей Державної стратегії регіонального розвитку – формування згуртованої держави в соціальному, гуманітарному, економічному, екологічному, безпековому та просторовому вимірах.

Питання для дискусії:

  • особливості реалізації пріоритету “згуртована країна”;
  • місцевий економічний розвиток та подолання диспропорцій у розвитку територій;
  • інформаційна, етнонаціональна, екологічна та соціальна політика як інструмент згуртованості та соціальної єдності;
  • посилення інтегрованості країни шляхом міжрегіональної співпраці;
  • ідеї та проекти для розвитку соціальної згуртованості та міжрегіональної кооперації для м. Запоріжжя, Запорізької області та Східного регіону.

Читайте також

«Наша сила – у людях»: благодійна організація «Мережа 100% життя. Запоріжжя» відзначила двадцяту річницю діяльност

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі

«Діалог влади та бізнесу»: ментальне здоров’я завжди на часі

Безкоштовне навчання для ветеранів та людей з інвалідністю

Прапор Надії над Запоріжжям: щоб не згасла віра в повернення

єВідновлення: другий транш на нове житло

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 490 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

«Ми завжди поруч»: підсумки роботи запорізького осередку Червоного Хреста 2020-2024 роки

Вступна кампанія без обмежень: як абітурієнту з тимчасово окупованих територій вступити до українських університетів

Хліб з присмаком попелу: як аграрії Пологівщини збирають хліб в умовах війни

Запорізька область готується до зими разом із міжнародними партнерами