"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Стартував набір учасників до SkillsLab

23 березня 2021 - 16:54

SkillsLab – це безкоштовна навчальна програма. Проєкт реалізується для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії і проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та в інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря.

Молодь запрошують взяти участь у програмах SkillsLab Employment Platform та SkillsLab Business Platform 

SkillsLab Employment Platform – це програма для молодих людей, які хочуть розкрити весь свій потенціал, розібратися як побудувати блискучу кар'єру та знайти роботу мрії.

Деталі та реєстраця за посиланням: https://forms.gle/zSo5maq47mFoKZ5eA 

SkillsLab Business Platform – це програма для тих, хто бачить себе незалежним підприємцем, мріє про свій власний бізнес та бажає зробити все правильно з першого разу! Учасники програми після навчання зможуть прийняти участь в конкурсі бізнес-грантів та отримати фінансування для власних бізнес-ідей.

Деталі та реєстраця за посиланням:  https://forms.gle/o4YaDsAgr96rWpCDA 

Прийом заявок на участь триває до 28 березня. Подати заявку можна лише на один напрямок. Навчання стартує в квітні та триватиме 2 місяці. Для участі в онлайн-навчанні необхідний ПК, ноутбук, планшет або смартфон з доступом до Інтернету.


Довідково.

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Організатор навчання: Громадська організація «Рада жінок Донеччини»

Читайте також