"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Стартував відбір учасників освітніх, культурних та медійних обмінів

25 березня 2021 - 09:01

Асоціацією “Єврорегіон Карпати - Україна” з 2018 року реалізується Програма підтримки міжрегіональної співпраці “Змінимо країну разом”, у рамках якої щорічно проводяться конкурси міжрегіональних обмінів в освітній, культурній та медійній сферах. 

Протягом 2018-2020 років в рамках Програми реалізовано 99 проєктів обмінів між закладами Львівської, Луганської та Донецької областей. У 2021 році територія реалізації ініціативи значно розширилася та охоплює Львівську, Закарпатську, Луганську, Донецьку, Харківську, Сумську, Дніпропетровську та Запорізьку області.

Наразі з 15 березня 2021 року Асоціацією оголошено початок прийому заявок на конкурси в рамках Програми:

  1. Конкурс міжрегіональних освітніх обмінів;
  2. Конкурс міжрегіональних культурних обмінів;
  3. Конкурс міжрегіональних обмінів між засобами масової інформації.

Подати заявку можуть заклади освіти та культури, засоби масової інформації (юридичні особи), медіа-організації (юридичні особи), органи місцевого самоврядування, районні державні адміністрації та громадські організації регіонів-учасників Програми “Змінимо країну разом”.

Кінцевий термін подачі заявок - 30 квітня 2021 року.

Більш детальна інформація про умови та перебіг конкурсів розміщена за посиланням https://cutt.ly/obminy2021 та на офіційному сайті Асоціації “Єврорегіон Карпати - Україна” https://ekarpaty.com/category/novini-program/zminimo-krayinu-razom/

 

Читайте також