Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Місцева влада може переводити учнів середніх та старших класів на дистанційне навчання

25 березня 2021 - 18:00

Про це говорили на засіданні регіональної комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов.  Щоб запобігти поширенню коронавірусу, в он-лайн форматі зможуть працювати учні 5-11 класів. Молодші школярі  та вихованці дитячих садочків продовжать навчатися у звичному режимі. Також при погіршенні епідситуації заборонять проведення всіх масових, культурних, релігійних та спортивних заходів.

Тепер за рішенням Уряду місцева влада сама має впливати на ситуацію. Для цього всім громадам доручили створити місцеві комісії з ТБ та НС. Вони зможуть вводити більш жорсткі карантинні обмеження, запроваджувати «червоні зони» та навіть зупиняти громадський транспорт у окремих населених пунктах.

Загалом, за оцінкою фахівців, у Запорізькому регіоні зберігається «помаранчевий» рівень епіднебезпеки, проте ситуація із захворюванням залишається напруженою та щоденно зростає кількість хворих на COVID. Найгірше становище у Мелітопольському та Пологівському районах.

Як повідомив заступник генерального директора обласного лабораторного Центру Олександр Мащак, на ранок 25 березня у Запорізькій області зареєстровано 75 880 випадків захворювання на COVID-19. За минулу добу зареєстровано 488 нових випадків захворювання (сьоме місце серед всіх регіонів України). 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Готовність – 70 %: у Запоріжжі триває створення житлового простору для ВПО

«Незламний Південний Схід»: у Запоріжжі пройшла міжрегіональна конференція стійкості для представників Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 637 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1388-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: стійкість агросектору в умовах війни

Ситуація в енергосистемі напружена: енергетики прогнозують покращення, але закликають до ощадливості

Запоріжжя вшановує загиблих Захисників і Захисниць України: ще 4 нові стенди відкрили на Алеї пам’яті полеглих Героїв

Під знаком солідарності: Дніпрорудне та Бар уклали Меморандум про співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 590 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Про імплементацію безбар’єрного простору