Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги журналістів!

25 березня 2021 - 18:28

Завтра, 26 березня, об 11 30 за участі голови облдержадміністрації Олександра Старуха відбудуться урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці створення Національної гвардії України. Місце проведення – вул. Юності, 28а, 23 окрема бригада ОГП “Хортиця” НГУ . 

Також об 11 00 урочисті заходи відбудуться у військовій частині 3029 за участі першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Шустова. Місце проведення – Північне шосе, 113. 

Запрошуємо до участі!

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Від служби до нових можливостей: у Запоріжжі об’єднали освіту, військових та служби підтримки сімей Захисників і Захисниць

Відкрито набір на університетську програму студентських стартапів IdeasLab

Шість ветеранів із Запоріжжя представлятимуть Запорізьку область у фіналі національних змагань з настільного тенісу

Як зробити навчання доступнішим та безпечнішим: у Павлівській громаді шукають нові рішення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 970 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Перетворити ідею на бізнес-проєкт: стартує набір до «Школи інноваційного менеджменту та підприємництва»

Дитинство не поставиш на паузу: досвід Запорізької області представили на освітній конференції «Серпнева-2026»

Підприємці Запоріжжя та області!

В Україні стартувала інформаційна кампанія проти домашнього насильства «Що тут зайве?»

Чути та діяти: у Кушугумській громаді вдосконалюють спільнодію обласної та місцевої влади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області