"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Будівлі колишнього санаторію «Великий Луг» служитимуть ветеранам війни та дітям

31 березня 2021 - 18:55

Голова облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду щодо оформлення права власності на 10 об’єктів колишнього санаторію “Великий Луг» по вул. Ленській у Запоріжжі. Завдання обласної влади – цінні рекреаційні землі мають служити запорізькій громаді. 

- Позавчора ми нарешті завершили всі процедури прийняття майна на баланс, я підписав відповідне розпорядження. Ми повинні раціонально розпорядитися будівлями, вберегти їх від занепаду та розграбування, як це, на жаль,сталося із деякими іншими комунальними об’єктами, - наголосив керівник регіону. 

На Великому Лузі найчистіше повітря у Запоріжжі, поруч великий сосновий бор та Дніпро. На думку представників громадськості, це місце найкраще підійде для лікування та реабілітації дітей із особливими потребами. На роботі з ними спеціалізується Хортицька національна академія – один із найкращих вузів України у сфері навчання та реабілітації осіб із інвалідністю. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад, сучасні освітні методики, активна участь у престижних міжнародних програмах дають змогу особливим хлопцям та дівчатами отримати якісну освіту та досягти успіху у житті. Також у своєму приміщенні, після зняття карантинних обмежень, відновить повноцінну роботу госпіталь для ветеранів війни.

Водночас фахівці активно опрацьовують різні варіанти передачі комплексу будівель до спільної власності територіальних громад області, із ретельним дотриманням всіх вимог закону. 

Великий Луг – одне із історичних, знакових місць для Запоріжжя. Символічно, що саме тут свої сили та здоров’я разом будуть відновлювати наші захисники які відстояли мир та спокій на рідній землі, та діти, за якими майбутнє України, - підкреслив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення