"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Преображенці відкрився новий ЦНАП

6 квітня 2021 - 15:15

Сьогодні у Преображенській  ОТГ відкрився новий Центр надання адміністративних послуг.  Із важливою подією жителів села привітали Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов і голова обласної державної адміністрації Олександр Старух. Відтепер в одному місці можна отримати 137 адмінпослуг - від реєстрації місця проживання до водійських прав.  

ЦНАП створили за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Тут буде  5 співробітників, які обслуговуватимуть 5 тис. жителів громади.  За донорські кошти проведено навчання персоналу, придбано меблі, офісну техніку та програмне забезпечення. Також у цій будівлі розмістили кімнату поліцейського, яку відремонтували за кошти сільського бюджету. 

Звертаючись до мешканців громади, Олексій Чернишов  розповів, як адміністративно-територіальна реформа покращує життя українців:

  • Ми продовжуємо реформу децентралізації. Йдеться не тільки про зміну кількості громад та районів, а в першу чергу, про передачу  повноважень та влади на місця. Громада є основою держави, фундаментом, завдяки якому країна процвітатиме. Використовуйте свої права, розвивайте спроможність, залучайте малий бізнес та інвесторів.  Держава зі свого боку підтримає усі проєкти розвитку територій – зазначив Олексій Чернишов.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також