"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Приймальне відділення Запорізької обласної клінічної лікарні – один із важливих об’єктів Програми Президента України "Велике будівництво"

6 квітня 2021 - 22:10

Це зауважив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, оглядаючи разом із головою облдержадміністрації Олександром Старухом капітально відремонтоване відділення обласної клінічної лікарні. 

Роботи стартували у вересні 2020 року. Загальна вартість реконструкції – 31,7 млн. грн., із них 17,5 млн. виділив обласний бюджет. У відділенні реалізували абсолютно нову філософію прийому пацієнтів. Тут встановлять все необхідне діагностичне та маніпуляційне обладнання, яке дозволить рятувати життя хворих у найдорогоцінніші перші хвилини. 

Вже до наступної зими у головній лікарні області стане відчутно тепліше. У цьому допоможе масштабний проект з термомодернізації, який реалізується за кошти Європейського інвестиційного банку та 35 млн грн співфінансування із обласного бюджету. Це – одна із найбільших капітальних інвестицій обласної громади у нинішньому році.

"Ми бачимо, як на наших очах змінюється фасад будівлі, як вона якісно перевтілюється. Однак стосовно реконструкції приймального відділення на базі лікарні, на жаль, ситуація гірша. Нинішній стан справ не відповідає попередньо запланованим термінам. З боку обласної влади запропоновано продовжити термін реалізації проєкту. Вважаю, що до кінця весни роботи слід завершити. Потому відділення зможе повноцінно почати працювати" - зазначив Міністр.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також