"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Розбудова інфраструктури о. Хортиця в рамках програми «Велике будівництво»

Обласна влада посилить контроль за дотриманням карантинних норм у транспорті

8 квітня 2021 - 16:04

Про це заявив очільник області Олександр Старух, спілкуючись з журналістами під час виїзної наради з питань реконструкції Музею козацтва на о.Хортиця.

Голова облдержадміністрації відзначив, що організація транспортного сполучення під час дії карантинних обмежень є одним з найважливіших питань. Обласна влада має намір посилити усі контролюючі заходи задля забезпечення карантинних норм у повному обсязі.

  • Сьогодні дотримання маскового режиму у транспорті стало чомусь факультативом. Хтось чомусь вважає, що цього можна не робити. Сьогодні під час засідання комісії ТЕБНС ми надали чіткі пропозиції по транспорту: це обов’язковий масковий режим, це дезинфекція, це перевезення пасажирів у кількості, відповідній сидячим місцям. І ми, як державні органи, будемо вживати всіх заходів, щоб керівництво громад забезпечило реалізацію цих обмежувальних заходів у повному обсязі, - зазначив Олександр Старух.

Також керівник регіону наголосив, що остаточне рішення щодо того, чи повністю закривати рух громадського транспорту, чи ввести певні обмеження в його роботі, мають бути прийняті на рівні кожної громади.

  • На місцевому рівні має бути зроблений аналіз і прийняте рішення, відповідне ситуації. Можливо у Запоріжжі і деяких інших громадах повністю закриють транспорт. Але ми бачимо тут проблему. Тому що людям треба дістатися до роботи, в тому числі і нашим медикам, і тим працівникам, що обслуговують критичну інфраструктуру. Крім того, громадянам треба діставатися до лікарень. І для лікування, і для тестування і для щеплення. Усі ці питання мають бути опрацьовані, а управлінські рішення на рівні громад мають відповідати рівню складності ситуації, - підкреслив голова ОДА.

Крім іншого Олександр Старух наголосив на необхідності місцевій владі завчасно попереджати населення про можливі незручності, пов’язані з введенням карантинних обмежень.

  • Досвід інших міст і областей показує: не можна приймати рішення у п’ятницю, що з понеділка усі будуть їздити в транспорті по перепустках. Тому що людям треба хоча б один робочий день щоб ці документи для себе замовити і оформити», - наголосив керівник облдержадміністрації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Зміцнення потужності медичної галузі регіону та забезпечення доступності об’єктів “Великого будівництва” - серед пріоритетів обласної влади

У Запоріжжі нагородили видатних діячів області за сумлінну працю на розвиток регіону

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Перша леді відкрила форум «Україна 30. Саміт. Діти»

Голова Запорізької обласної державної адміністрації привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом

В Україні запроваджено обов’язкову самоізоляцію для осіб, які повернулись із країн, де стрімко поширюється новий штам коронавірусу “Омікрон”.

Стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів

В Запоріжжі обговорять внесок молоді у європейську інтеграцію своїх областей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

8 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 дітей та 200 медпрацівників.

У восьми областях та Києві скасовуються обмеження “червоного рівня” епіднебезпеки, - Олексій Чернишов

Рутинна вакцинація: регулярна ревакцинація для дорослих