"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Розбудова інфраструктури о. Хортиця в рамках програми «Велике будівництво»

Обласна влада посилить контроль за дотриманням карантинних норм у транспорті

8 квітня 2021 - 16:04

Про це заявив очільник області Олександр Старух, спілкуючись з журналістами під час виїзної наради з питань реконструкції Музею козацтва на о.Хортиця.

Голова облдержадміністрації відзначив, що організація транспортного сполучення під час дії карантинних обмежень є одним з найважливіших питань. Обласна влада має намір посилити усі контролюючі заходи задля забезпечення карантинних норм у повному обсязі.

  • Сьогодні дотримання маскового режиму у транспорті стало чомусь факультативом. Хтось чомусь вважає, що цього можна не робити. Сьогодні під час засідання комісії ТЕБНС ми надали чіткі пропозиції по транспорту: це обов’язковий масковий режим, це дезинфекція, це перевезення пасажирів у кількості, відповідній сидячим місцям. І ми, як державні органи, будемо вживати всіх заходів, щоб керівництво громад забезпечило реалізацію цих обмежувальних заходів у повному обсязі, - зазначив Олександр Старух.

Також керівник регіону наголосив, що остаточне рішення щодо того, чи повністю закривати рух громадського транспорту, чи ввести певні обмеження в його роботі, мають бути прийняті на рівні кожної громади.

  • На місцевому рівні має бути зроблений аналіз і прийняте рішення, відповідне ситуації. Можливо у Запоріжжі і деяких інших громадах повністю закриють транспорт. Але ми бачимо тут проблему. Тому що людям треба дістатися до роботи, в тому числі і нашим медикам, і тим працівникам, що обслуговують критичну інфраструктуру. Крім того, громадянам треба діставатися до лікарень. І для лікування, і для тестування і для щеплення. Усі ці питання мають бути опрацьовані, а управлінські рішення на рівні громад мають відповідати рівню складності ситуації, - підкреслив голова ОДА.

Крім іншого Олександр Старух наголосив на необхідності місцевій владі завчасно попереджати населення про можливі незручності, пов’язані з введенням карантинних обмежень.

  • Досвід інших міст і областей показує: не можна приймати рішення у п’ятницю, що з понеділка усі будуть їздити в транспорті по перепустках. Тому що людям треба хоча б один робочий день щоб ці документи для себе замовити і оформити», - наголосив керівник облдержадміністрації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Вакцинація – це гарантія власної безпеки та значна підтримка медичної системи

Планується, що свята, які пройдуть на Хортиці у жовтні, стануть подією для всієї країни

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 2 331 540 підтверджених випадків COVID-19

У Запорізькій області розпочато роботу над національним проєктом з діджиталізації сфери охорони культурної спадщини

Громадські організації можуть брати участь у державних конкурсах на ВзаємоДії

До уваги журналістів!

Ефективна організація вакцинації освітян - завдання номер один для районних державних адміністрацій

Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони

Запорізькі рятувальники приймають вітання з професійним святом

У громадах Запорізької області реалізовуватимуть грантову програму на підтримку створення нових підприємств

Педагоги мають завчасно подбати про власне щеплення, щоб вберегти себе та працювати у звичному режимі