"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Старух: «Житття людей дорожче за рейтинги»

12 квітня 2021 - 15:00

Під час засідання регіональної комісії з ТБ та НС голова облдержадміністрації Олександр Старух піддав жорсткій критиці міську владу Запоріжжя, яка в умовах «червоної» зони зволікає із введенням обмежень на проїзд у громадському транспорті.

  • У Запоріжжі, де проживає майже половина населення регіону, фактично не посилено карантин.  Натомість в Мелітополі, де захворюваність значно нижча, припинено роботу транспорту та навчання дітей в школах. Ми з вами зобов’язані забезпечити збереження життів та здоров’я людей, - наголосив Олександр Старух.

За словами очільника області, «червона» зона епідемічної небезпеки в регіоні введена на державному рівні саме через значне перевищення показників захворюваності у  Запоріжжі, населення якого складає близько половини чисельності жителів області. І через безвідповідальність окремих посадовців обласного центру страждають жителів всього регіону.

Олександр Старух також звернув увагу міської влади Запоріжжя на показники статистики щодо наповненості ковідних госпіталів в місті.

  • Ті лікарні які займаються безпосередньою роботою з ковідними хворими в Запоріжжі, мають за 90% наповненості ліжок. Ми вже на межі. Ще трохи і нашим лікарям доведеться вирішувати кого залишати в лікарні, а кого ні, – прокоментував очільник регіону.      

Також  посадовець зазначив, що місцевим органам влади необхідно оперативно посилювати карантинні обмеження,  відповідно до конкретної ситуації, діяти рішуче та іноді непопулярно, задля збереження життів людей. 

  • Всім подобалось, коли Уряд брав на себе всю відповідальність за прийняті непопулярні рішення. Однак громади  висловлювали обурення та говорили як їм складно. Зараз держава віддала всі повноваження на місця  і, як результат, ми бачимо просто шалені  темпи  зростання хвороби. Ми маємо боротися не за рейтинги, а за життя громадян. Досить демагогії – території мають взяти на себе відповідальність за життя людей, – наголосив Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену