Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух представив громаді Бердянського району нового керівника райдержадміністрації

12 квітня 2021 - 18:00

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олександр Старух відвідав з робочою поїздкою місто Бердянськ, де в ході наради з активом району представив нового голову райдержадміністрації Олексія Бакая. 

Олексій Бакай народився 1954 року, закінчив Мелітопольський інститут механізації сільського господарства за спеціальністю «інженер-механік» та Харківську національну юридичну академію, за фахом «юрист», є кандидатом юридичних наук, має звання «Заслужений працівник промисловості України».

«Кандидатуру  Олексія Бакая було подано на розгляд Президенту України не випадково. Він має вагомий управлінський досвід та неодноразово займав керівні посади, двічі обирався Бердянським міським головою, депутатом обласної та міської ради. Серед основних завдань Олексія Анатолійовича на новій посаді – координація робіт із завершення спорудження сільських амбулаторій у с. Болгарка та с. Інзівка, залучення громад до розробки спільних проєктів у рамках «Великого будівництва» та завершення реорганізації структури райдержадміністрації», - наголосив очільник регіону. 

У своєму  виступі Олексій Бакай подякував за довіру Президента України та голову облдержадміністрації та сформулював пріоритети своєї діяльності – доступна медицина, якісна питна вода та відремонтовані дороги до кожного найменшого села.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Хід зроблено: у Запоріжжі стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Запорізьку молодь, яка досліджує та популяризує історію України, запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії ім. Е. Зуба

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

«Енергетики роблять все можливе, щоб жителі Запорізького краю мали стабільне електропостачання», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«Я задоволена ремонтом. Усе зроблено акуратно та гарно», – мешканці пошкодженого будинку по вул. Запорізька, 2-Б повертаються до відновлених осель

Швидке оформлення – коротке очікування: Обласний транзитний центр підсилюють новою технікою

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

У риби почався нерестр: що потрібно знати запорізьким рибалкам