"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Олександр Старух: протиепідемічні заходи необхідно приймати обдумано, не завдаючи шкоди людям

22 квітня 2021 - 17:45

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Олександр Старух під час засідання регіональної комісії ТЕБ та НС.

Заступник директора обласного лабораторного центру Олександр Мащак зазначив, що ситуація із COVID є достатньо динамічна, але має тенденцію до стабілізації.  За минулу добу  зареєстровано 998 нових випадків захворювання, а одужало 384 людини.

Директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олексій Кулинич повідомив, що наразі у лікарнях перебуває 1378 пацієнтів. За добу до ковідних лікарень госпіталізували 177 хворих, а виписали - 198. Проблемними залишаються лікарні у Пологах, Вільнянську та окремі медзаклади Запоріжжя.

Найбільш дієвим засобом проти коронавірусу залишається вакцинація. За останню добу в області щепили 763 люди. За цим показником ми входимо до першої п’ятірки по Україні. Всього вакцину вже отримали 18 894 мешканці регіону.

Серед найважливіших карантинних заходів на найближчий час – обмеження масового відвідування кладовищ на поминальні дні. Згідно церковних канонів, згадати померлих можна і в інший час, а про своє життя та здоров’я варто подбати сьогодні.

Також Олександр Старух наголосив, що потребує додаткового врегулювання питання проїзду у міському та приміському транспорті. Спеціальні перепустки обов’язково мають отримати люди, які доглядають за особами, що не можуть самостійно пересуватися. Це -  завдання для соціальних служб та місцевої влади.

- Протиепідемічні заходи необхідно приймати обдумано, бо за ними стоять життя і здоров'я запоріжців. Маємо думати про  інтереси різних, навіть невеликих груп. У свою чергу керівники громад, місцеві комісії з ТБ НС повинні  ретельно контролювати дотримання вимог карантину підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, - підкреслив керівник регіону.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації