Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі військові відзначили День Збройних Сил України

4 грудня 2009 - 09:42

З нагоди 18-ї річниці Збройних Сил України в академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Магара відбулися урочистості, в яких взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Бережний та заступник голови облради Леонід Анісімов.

У святковій обстановці слова шани та вдячності звучали для солдатів і офіцерів Запорізького гарнізону, ветеранів Армії та юних учнів військового ліцею.

- Сьогодні ми відзначаємо 18-у річницю Збройних Сил України, але історичний початок славних традицій запорізьких воїнів лежить в глибині віків, задовго до 1991 року. Захисники-козаки не раз доводили свою відданість українському народу та Батьківщині, завдяки своїй військовій майстерності здобули легендарну славу. Ветерани радянської армії проявляли зразки мужності і героїзму у часи Великої Вітчизняної війни. Тож впевнений, що запорізька земля продовжить традицію і надалі виховуватиме гідних захисників Вітчизни, - зазначив  перший заступник голови ОДА Олександр Бережний у вітальному слові.

Кращим військовослужбовцям - представникам частин та установ Запорізького гарнізону Олександр Бережний вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Віримо, що над нашим містом знову замайоріє сино-жовтий стяг»: у Запоріжжі відзначили день Енергодара

Діалог влади та бізнесу: літній сезон без податкових ризиків – правила роботи для розважального бізнесу

Півтори години після удару: як енергетики повернули світло 50 тисячам запоріжців

СБУ та Нацполіція перекрили черговий канал незаконного збуту засобів ураження

Зберігаючи зв’язок із домом: 14 громад Запорізької області відзначають річницю створення

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.06.2026

СБУ повідомила про підозру учаснику катувань мирних мешканців в окупованому Мелітополі

Упродовж доби окупанти завдали 949 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Діалог про майбутнє регіону: Іван Федоров зустрівся з молоддю Запорізької області

Нові враження, емоції та щирі спогади: школярі з Василівської громади відвідали Львівщину

Жителі Запорізької області можуть отримати матеріальну допомогу в разі поранення: як її оформити

Запорізькі фахівці переймали кращі практики роботи ЦНАП на Івано-Франківщині