"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область після свят може перейти до «помаранчевої» зони

30 квітня 2021 - 14:05

Про це йшла мова під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

Не зважаючи на те, що пік захворюваності вже пройдено, на сьогодні Запорізька область залишається у «червоній» зоні. Проте маємо позитивні прогнози – якщо після травневих та великодніх свят епідстан не погіршиться, Запорізька область має всі шанси перейти до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки. Головне - зберегти позитивну динаміку та не допустити погіршення епідситуації.

  • На підставі постанови Кабміну, по всій країні карантин продовжено до 30 червня. Проте ситуація з захворюваністю покращується як у Запорізькій області, так і в цілому по країні. Така позитивна динаміка має бути збережена. Головне – щоб на свята всі дотримувались карантинних вимог. Ми не вводимо додаткових обмежень – на це немає підстав. Вони будуть запроваджені лише у разі погіршення епідситуації. Дякуємо всім, хто долучиться до великодніх богослужінь онлайн, щоб зберегти життя та здоров’я людей, - відзначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що під час святкових днів у Запорізькій області буде продовжено тестування та щеплення громадян проти COVID.

Для того, щоб зберегти позитивну динаміку, запоріжцям рекомендують провести Великдень вдома, долучитися до богослужінь онлайн. Утриматися від скупчення людей, дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту.

Нагадаємо, раніше представникам релігійних конфесій рекомендували проводити богослужіння та освячення пасок тільки на відкритому повітрі, а вірянам – дотримуватися дистанції та обов’язково носити маски. Також бажано збільшити кількість церковних служб та скоротити  їхню тривалість, виключити обряди, що передбачають фізичний контакт. Зважаючи на епідемію, влада рекомендує цього року максимально перевести всі богослужіння та літургії в онлайн формат.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області