Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Лікарні Запорізького регіону отримали нове медичне обладнання

6 травня 2021 - 11:30

Сьогодні в обласній клінічній лікарні за участі заступниці голови облдержадміністрації Злати Некрасової та директора Департаменту охорони здоров’я Олексія Кулинича у власність громад передали нові системи рентгенівської та ультразвукової діагностики.

Обладнання закуплено на державні кошти та передано у безоплатне користування опорним лікарням області. Усього придбано 8 рентгенівських діагностичних систем Calypso F MTOes і 5 ультразвукових діагностичних систем ARIETTA Prologue. 

Вже сьогодні медичне устаткування підсилить діагностичні відділення у лікарнях міст Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівка, Пологи, Бердянськ та Запоріжжя.

Інноваційні діагностичні системи мають забезпечити якісні результати діагностики при травматологічних, невідкладних та спеціалізованих обстеженнях. 

Нове обладнання достатньо мобільне, що дозволить безпосередньо в палатах проводити діагностику тяжких пацієнтів, які не можуть самостійно дійти до потрібного кабінету. 

Як зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, нове устаткування застосовуватиметься більшою мірою при екстреному наданні допомоги і первинній діагностиці - лікар зможе оперативно провести якісне обстеження та вірно поставити діагноз з перших хвилин прибуття пацієнта до медзакладу.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також