"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

11 травня 2021 - 12:30

Про організацію безпечного процесу цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання говорили під час наради голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Станом на 11 травня в усіх закладах освіти області відновлено звичайний режим роботи, а освітня спільнота почала активну підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч школярі, які завершують навчання, звільняються від проходження державної підсумкової атестації, але залишають за собою право пройти її за власним бажанням у формі ЗНО. Крім того, звільнено від ДПА учнів четвертих та дев’ятих класів.

Обов’язковим зовнішнє незалежне оцінювання залишається для учнів, які планують продовжити навчання в університетах.

У Запорізькій області вже затверджено мережу пунктів проведення тестування. Усього створено 8 округів із центрами у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар, Токмак, Оріхів, Пологи та Василівка, у яких розміщено 77 пунктів проходження ЗНО.

10 квітня успішно проведено пробне тестування. Його пройшли 3965 школярів. Результати кожен учасник тестування може переглянути у своєму особистому кабінеті.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається 21 травня та триватиме до 15 червня. Для участі в тестуванні зареєструвалися 16,6 тисяч школярів. Кожен учасник може скласти іспит не більше ніж з п’яти предметів. Усього передбачена можливість тестування з 13 дисциплін.

Враховуючи досвід проведення ЗНО в карантинних умовах попереднього року, влада наперед потурбувалась про створення безпечних умов для учасників освітнього процесу. За словами в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктора Захарчука, Запорізька область отримала державну субвенцію в розмірі 823 тисячі гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих матеріалів. Також триває вакцинація педагогів, які забезпечуватимуть проведення тестування.

  • Держава заздалегідь подбала про безпеку наших громадян та виділила відповідні кошти. Всі пункти тестування будуть вчасно забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції, - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19