Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Руслан Шиханов – на прямому зв’язку з мешканцями регіону

13 травня 2021 - 13:45

Сьогодні, 13 травня, під час прямої телефонної лінії в обласному контактному центрі заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов відповів на запитання жителів регіону.

За роз'ясненнями до посадовця звернулися мешканці Запоріжжя та Василівського району.

На гарячу лінію традиційно надходили звернення із питань соціальної сфери та зайнятості населення.

Так, мешканка обласного центру Ада Мірська порушила питання трудової зайнятості людей з інвалідністю під час карантину. Жінка запропонувала перенавчання людей для роботи по телефону. Це може бути робота за фахом людини – консультація юриста, психолога, робота адміністратора тощо.

- Щоб відкрити новий фах, необхідно розробити для цього освітню програму, та затвердити її в Міністерстві освіти та науки. Також необхідно вивчити потребу та попит ринку праці. Це слушна пропозиція, яка має право на реалізацію. Ми вивчемо всі аспекти та сприятимемо втіленню у життя такої ідеї, - запевнив Руслан Шиханов.

Загалом за інформацією служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року 9,4 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 8,2 тис. безробітних. З початку року 28 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 14 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 578 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Руслан Шиханов надав вичерпні роз’яснення кожному, хто телефонував на гарячу лінію. За результатами розгляду заявникам надішлють офіційні письмові відповіді. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також